Výsledky tanečníků za období únor a březen 2019

Výsledky tanečníků za období únor a březen 2019

Výsledky tanečníků za období únor a březen 2019

18.03.2019

Za poslední měsíc se konaly soutěže v Říčanech, Praze a v Jičíně. Všech soutěží se zúčastnily i páry tanečního klubu Altadance Sport, které kromě své přítomnosti vybojovaly i několik cenných kovů!

Za zmínku určitě stojí soutěžní jízda páru Filip Hadrovský a Stefanie Jančevská (Jun-I), kteří si po soutěži v Říčanech a v Praze vytančili novou taneční třídu C v latinsko-amerických tancích a ve standardu jim už chybí jen malinký kousíček k dosažení této "mety". Filip se Stefi spolu tančí od začátku soutěžního tance, o to je zisk další třídy cennější a vzácnější. Moc gratulujeme! Super!

Petr Douda a Petra Bílá (Sen-II) směřují raketovým tempem do nové taneční třídy B - k jejímu zisku chybí už jen pár bodů... Obdivuhodné je, že toto dokázali stihnout během jediného roku od své první soutěže v Jičíně (2018). Cesta je to raketová právě proto, protože není soutěž, kde by se neumístili na medailové pozici. Na výše zmíněných soutěžích, kterých se zúčastnili, vyhráli vše ve standardu i v latině. Neskutečné!

Lukáš Huryta a Jitka Burianová (Jun-II) spolu teprve začínají, ale na výše zmíněných soutěžích se jim povedlo vyhrát latinu v Praze a být druzí ve standardu v Jičíně. Jejich společné tancování se od začátku roku velmi zlepšilo a je zde slibná budoucnost těchto nadějných tanečníků. Přejeme, ať nasazení vydrží a gratulujeme!

Šimon Bílý a Ellen Jančevská (Děti-I) mají za sebou start na dalších soutěžích. V Praze se jim povedlo jednou získat bronzovou medaili a jednou zvítězit! Velice povedený start společného soutěžení! Gratulujeme!

Tadeáš Piesche a Sabina Vykoukalová (Jun-II) si na soutěži vytančili 3.místo v latině ve třídě B, zatímco jejich sourozenci Filip Piesche a Simona Vykoukalová (Dospělí) si vytančili první společnou stříbrnou medaili v latině ve třídě C.

Všem tanečním párům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci tanečního klubu Altadance Sport!