Výsledky tanečníků za období září – říjen 2018

Výsledky tanečníků za období září – říjen 2018

Výsledky tanečníků za období září – říjen 2018

10.11.2018

Filip Piesche a Adéla Hadrovská

09.09.2018   Chvaletický pohár   Dospělí-C-LAT   11 – 12.místo
09.09.2018   Chvaletický pohár   Dospělí-B-STT   9.místo
28.09.2018   MIA CUP 2018   Dospělí-C-LAT   16.místo
28.09.2018   MIA CUP 2018   Dospělí-B-STT   6.místo
13.10.2018   Podještědský pohár   Dospělí-B-STT   13 – 14.místo
13.10.2018   Podještědský pohár   Dospělí-C-LAT   9 – 10.místo
28.10.2018   Pojizerský pohár   TL-Dospělí-STT   34.místo
28.10.2018   Pojizerský pohár   Dospělí-B-STT   11.místo
28.10.2018   Pojizerský pohár   Dospělí-C-LAT   12 – 13.místo
04.11.2018   Kladno   Dospělí-B-STT   10.místo

Tadeáš Piesche a Sabina Vykoukalová

23.09.2018   Podzimní cena KTS Příbram   Jun-II-B-LAT   6.místo
23.09.2018   Podzimní cena KTS Příbram   Jun-II-B-STT   12.místo
30.09.2018   Ústecký pohár   Jun-II-B-LAT   9 – 10.místo
30.09.2018   Ústecký pohár   Jun-II-B-STT   13.místo
28.10.2018   Pojizerský pohár Mladá Boleslav   Jun-II-B-LAT   9.místo
28.10.2018   Pojizerský pohár Mladá Boleslav   Jun-II-B-STT   13.místo
04.11.2018   Kladno   Jun-II-B-LAT   7.místo
04.11.2018   Kladno   Jun-II-B-STT   3.místo

WDSF Open Junior 2
07.10.2018   Ostrava   Latin   35 – 37/48
07.10.2018   Ostrava   Standard   19/27
13.10.2018   HRADEC KRALOVE OPEN   Standard   18/25
13.10.2018   HRADEC KRALOVE OPEN   Latin   23 - 24/34
20.10.2018   PRAGUE DANCE FESTIVAL   Standard   14 - 15/19
21.10.2018   PRAGUE DANCE FESTIVAL   Latin   13 - 14/22

Jaromír Stejskal a Kristina Srdínková

23.09.2018   Podzimní cena KTS Příbram   JUN II B STT   10.místo
23.09.2018   Podzimní cena KTS Příbram   JUN II B LAT   7-8.místo
30.09.2018   Ústecký pohár   JUN II B STT   11-12.místo
30.09.2018   Ústecký pohár   JUN II B LAT   9-10.místo
21.10.2018   O Zbraslavskou loutku   JUN II B STT   6.místo
21.10.2018   O Zbraslavskou loutku   JUN II B LAT   8.místo
28.10.2018   Pojizerský pohár Ml. Boleslav   JUN II B STT   12.místo
28.10.2018   Pojizerský pohár Ml. Boleslav   JUN II B LAT   11.místo
04.11.2018   O pohár primátora města Kladna   JUN II B STT   5.místo
04.11.2018   O pohár primátora města Kladna   JUN II B LAT   4.místo

Filip Hadrovský a Stefanie Jančevská

06.10.2018   O PŘELOUČSKOU VĚŽ   Jun-II-D-LAT   5.místo
06.10.2018   O PŘELOUČSKOU VĚŽ   Jun-I-D-LAT   9.místo
06.10.2018   O PŘELOUČSKOU VĚŽ   Jun-II-D-STT   4.místo
06.10.2018   O PŘELOUČSKOU VĚŽ   Jun-I-D-STT   4.místo
13.10.2018   Podještědský pohár   Jun-I-D-LAT   9.místo
13.10.2018   Podještědský pohár   Jun-I-D-STT   6.místo
13.10.2018   Podještědský pohár   Jun-II-D-LAT   11 – 12.místo
04.11.2018   O pohár primátora města Kladna   Jun-II-D-LAT   13.místo
04.11.2018   O pohár primátora města Kladna   Jun-I-D-LAT   9.místo
04.11.2018   O pohár primátora města Kladna   Jun-II-D-STT   7 – 8.místo
04.11.2018   O pohár primátora města Kladna   Jun-I-D-STT   8.místo