Zvyšování fyzické kondice členů Altadance Sport

Zvyšování fyzické kondice členů Altadance Sport

Zvyšování fyzické kondice členů Altadance Sport

25.01.2019

TRX

Členové Altadance Sport mají možnost pravidelně navštěvovat cvičení TRX ve čtvrtek od 15.00 do 16.00 v areálu Sportcenrum Pavlovice, Borový vrch 21/36. Jedná se o intezivní posilovací cvičení vhodné pro tanec se zaměřením na zpevnění centra a rámu - jde o cvičení s vlastní vahou, které můžeme vřele doporučit. Cena je 70 Kč student, 100 Kč ostatní. Stačí přijít dovnitř a slečna za pultem Vás navede.

Plavání

Dále je zde možnost pravidelného plavání za účelem zlepšení kondice a dýchání. Část členů již chodí v termínu neděle od 10.00 každý týden. Cena za jednu návštěvu pro dospělého je 100 Kč na osobu na 90 min (ale dává se tam běžně i 25 min rezerva). Nejde o srandičky ve vodě a klouzání na tobogánu, opravdu plaveme, sedíme v páře (na konci chvilku vířivka), chodíme po oblíbeném prokrvujícím chodníčku :). Lokalita - Liberecký bazén.

Na tyto akce se není nutné hlásit předem, kdo přijde, ten přijde, pokud budete mít zpoždění, vždycky bude někdo uvnitř. Pokud se akce bude z nějakého důvodu rušit, budete o tom informováni.