Zimní cena Hradce Králové

28.01.2019

Tento víkend proběhly regionální soutěže v Hradci Králové (Zimní cena Hradce Králové), které se zúčastnily 4 taneční páry za Altadance Sport.

V kategorii Děti-I-E-Kombinace zvítězil náš nejmenší pár Šimon Bílý a Ellen Jančevská. Jde teprve o jejich druhou společnou soutěž!

V kategorii Jun-I-D ve standardních tancích obsadil 2.místo Filip Hadrovský a Stefanie Jančevská. Po úspěchu ve standardu předvedli svou radost i v latině, kde se jim podařilo zvítězit! Ze soutěže si tak vezou 2 medaile a pořádnou nálož bodů!

V kategorii Jun-II-E ve standardních tancích obsadil pár Lukáš Huryta a Jitka Burianová skvělé 4.místo, v latině to pak bylo v konkurenci 15ti párů celkem 8.místo a na postup do finále moc nescházelo.

V kategorii Jun-II-B ve standardních tancích tančil pár Tadeáš Piesche a Sabina Vykoukalová, kteří tančili formou "battle" soutěže, kde proti sobě tančí pouze 2 páry (kvůli nízké účasti). O pár jedniček se jim nepodařilo zvítězit, ale soupeřům pořádně zatopili a zvládli tak generálku na následující MČR ve standardních tancích. V latinsko-amerických tancích se zúčastnily páry 3, kde nakonec Tadeáš se Sabčou skončili jasně druzí.

Taneční klub Altadance Sport děkuje za reprezentaci a moc se těší z těchto úspěchů, děkujeme!!!