Trenéři

Aleš Petráň

Aleš PETRÁŇ

+420 777 022 068
ales@altadancesport.cz

Je zakladatel a vedoucí trenér tanečního klubu Altadance Sport, z.s.

Tanečník mezinárodní třídy M ve standardu i latině, tanci se věnuje od 10 let. Trenér a porotce 2.třídy. V současné době se věnuje rozvoji aktivit tanečního klubu a dalšímu studiu své odbornosti.

Narodil se v roce 1987 ve znamení berana v Liberci v České Republice. Tanci se věnuje od svých deseti let. V roce 2006 se zúčastnil svého prvního MČR v dospělých, kde se mu povedlo postoupit do dalšího kola. V roce 2008 ukončil kariéru standardních tanců a začal se naplno věnovat latině. V roce 2009 se stal poprvé finalistou mezinárodní soutěže IDSF. Od roku 2010 byl pravidelným finalistou české taneční ligy. V roce 2011 úspěšně reprezentoval ČR na mistrovství světa v latině v Singapuru, kam se v té době nominoval se svojí taneční partnerkou jako jeden ze dvou nejlepších tanečních párů v ČR. V roce 2013 byl oceněn se svoji partnerkou za sezónu 2012 jako 3. nejlepší pár taneční ligy v ČR.

Tibor Hanzlík

Tibor Hanzlík

Tanečník třídy A v latinsko-amerických tancích a třídy B ve standardních tancích u nás působí jako trenér Sólo Latiny a asistent hlavních trenérů. Tibor tančí od 9 let a k tanci se dostal od ledního hokeje. Nyní trénuje s novou taneční partnerkou a stále se zlepšuje ve své aktivní kariéře.