Otázky a odpovědi

Můžete. Ze začátku můžete klidně začít sami a až se pro Vás objeví vhodný partner/ka pro tanec, budete lépe připraveni.
Nepotřebujete, ale boty typu tenisky jsou nevhodné (tvrdá a vysoká podrážka). Ideální jsou boty, které mají měkkou a tenkou podrážku. Pro začátek jsou vhodné i boty jazzové, ale později již také ne.
Taneční obuv si můžete objednat přes internet nebo přímo vyzkoušet v kamenných obchodech. Napište nám email a my Vám pošleme kontakt.
Pokud chodíte na večerní kurzy, je dobré, aby pánové měli oblek (košili, kalhoty) a dámy společenské šaty. Pokud chodíte na semináře klubu, je dobré mít oblečení – taneční kalhoty, taneční boty, černé triko u pána, u dámy krátká/dlouhá sukně podle tréninku latina/standard, černý top a taneční boty.
Naučí se tančit každý, kdo chce. V tanci se rozvíjí více talentů, nejen ty pohybové.
Záleží na tom, jak často a kam chodíte. Napište nám mail a my odpovíme.
Ano, učíme. Pokud máte zájem se domluvit na konkrétním čase, napište prosím mail.
Ano, pro nadcházející události a akce, jako je např. taneční soustředění, sledujte prosím novinky a akce na našem webu.
Určitě lze pokračovat ve všech kurzech, které máte v plánu. Nicméně mějte na paměti, že absence na začátku jakéhokoliv kurzu jsou nevhodné pro ty z Vás, kteří se učí tančit úplně od začátku.
Pokud se rozhodnete pro dráhu sportovního tance, můžete začít po domluvě s trenérem kdykoliv. Taneční kurz pro dospělé lze začít navštěvovat také později, můžete přijít na zkušební lekci a rozhodnout se na místě.